Laikotarpis prieš didžiąsias šventes kiekvienam skirtingas, tačiau visiems savaip stebuklingas – nostalgiškas, kupinas gerumo ir puikios nuotaikos. Kalėdos mums asocijuojasi su mielais prisiminimais, tradicijomis, kvapais.

Gruodžio 7 dieną 3a klasės mokiniai galėjo pasimėgauti imbierinių sausainių aromatu bei skoniu. Sausainius jie patys gamino, formavo ir dėliojo į kepimo skardas. Kitokia – netradicinė technologijų pamoka trečiokai buvo labai patenkinti: jie ne tik mokėsi, dalinosi patirtimi, bet patyrė gerų emocijų, galėdami paragauti kaledinių sausainių, vaišindami mokyklos darbuotojus. Vaikai džiūgavo: “… jau kvepia Kalėdomis!”

Dėkojame Fausto Jakovlevo mamai, parūpinusiai tešlos sausainiams, mokytojai N. Lapienei, kuri suteikė galimybę naudotis technologijų kabineto virtuvės įranga ir padėjo iškepti skanėstus.

3a klsės mokytoja Asta Vaitkuvienė