Gruodžio 8 d. vakarą tėveliai mokyklos bendruomenę pakvietė į padėkos vakarą „Molinio angelo stebuklai“. Renginį vedė 6c klasės tėvų komiteto atstovė Danutė Cvilikienė ir 2a klasės mokinys Rokas Šetkus. Danutė Cvilikienė pasveikino gausiai susirinkusius vakaro dalyvius, pasidžiaugė, jog mokyklos bendruomenė susitelkė, gamino Kalėdinius žibintus, puošė mokyklos erdves.

Koncertą pradėjo mokyklos šeimininkai – teatro studijos „Micius“ pasirodymas (vadovė D.Žeglova), džiugino pradinių klasių etnografinis ansamblis (mokytoja L.Grižienė), progimnazijos choreografinio būrelio šokėjų „Polkutė“ (mokytoja J.Antanavičiūtė), popchoro atliekama daina „Sninga iš meilės“ ir ketvirtokų dūdelių atliekamas kūrinys „Aleliuja“ (vadovė Ž.Talalienė). Susirinkusieji gausiais plojimais pasitiko mokyklos vokalinį ansamblį „Broliai“ ir merginų ansamblį „Intermezzo (vadovė R.Kinčinienė).

Renginio metu už bendruomeniškumą, už dalyvavimą šioje gražioje šventėje visiems kolektyvams buvo įteikti keramikos būrelio sukurti angelai.

Šventę savo pasirodymu baigė bendruomenės tėvelių ir Arvydo Vilčinsko bendras koncertinis pasirodymas.

Ramių artėjančių švenčių!

Parengė mokytojos Irena Jaudzemienė ir Daivutė Kloniūnienė