Gruodžio 7 dieną mūsų progimnazijoje vyko rajono rusų k. (užsienio k.) 6 - 8 klasių meninio skaitymo konkursas „Mano mėgstamiausias eilėraštis“.

Konkurso dalyvius pasveikino direktorė Olga Mediekšė. Ji pasidžiaugė, kad susirinko gausus būrys moksleivių, mylinčių rusų kalbą, ir palinkėjo visiems sėkmės. Buvo labai įdomu klausyti, kaip eilėraščius deklamuoja šeštų klasių mokiniai, kurie pradėjo mokytis rusų kalbos tik prieš tris mėnesius.

Šeštų klasių grupėje nugalėtojais tapo Auriana Gunko („Lietavos“ pagrindinė mokykla) - I vieta, Kisieliūtė Kamilė („Neries“ pagrindinė mokykla) - II vieta, Simona Čėsnaitė ( Justino Vareikio progimnazija) - III vieta.

7-8 klasių skaitovų grupėje skambėjo įvairių poetų eilėraščiai. Mokiniai pasiruošė puikiai, todėl komisijai buvo nelengva išrinkti geriausius. Pirmoji vieta atiteko Airidai Česonytei, Šveicarijos pagrindinės mokyklos mokinei, II vieta pasidalino Laura Stepšytė (Šveicarijos pagrindinė mokykla) ir Neda Žilinskaitė („Lietavos“ pagrindinė mokykla), III vieta - Artur Oganezov (“Neries“ pagrindinė mokykla) ir Mantas Krejaras (Justino Vareikio progimnazija). Malonu, kad sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai, abu jie savo grupėse užėmė trečią vietą.

Visi dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti progimnazijos padėkomis ir dovanėlėmis.

Informaciją parengė rusų kalbos mokytojos A.Pranckevičienė ir L.Rockina