Mokyklos tėvų aktyvas

2020–2021 m. m.

 

Eil.

Nr.

Pavardė , vardas

Klasė

Pareigos

1

Jakštas  Vidmantas

Jakučiūnienė Laura

PUG

PUG TK pirmininkas

PUG pirmininko pavaduotoja

2

Morozienė Dalia

Šklenskienė Sandra

1a

1a kl. TK pirmininkė

1a kl. pirmininkės pavaduotoja

3

Butvilas Mantas

Staškūnienė Justina

1b

1b kl. TK pirmininkas

1b kl. pirmininko pavaduotoja

4

Klibavičienė Justė

Liukomienė Rūta

1c

1c kl. TK pirmininkė

1c kl. pirmininkės pavaduotoja

5

Šereika Raimondas

Vitkauskaitė Erika

2a

2a kl. TK pirmininkas

2a kl. pirmininko pavaduotoja

6

Urbonienė  Goda

Lukoševičiūtė- Kazokė Irma

2b

2b kl. TK pirmininkė

2b kl. pirmininkės pavaduotoja

7

Steponavičiūtė Daiva

Petrauskienė Jurgita

2c

2c kl. TK pirmininkė

2c kl. pirmininkės pavaduotoja

8

Čekanavičius Andrius

Laipčienė Vilhelmina

2d

2d kl. TK pirmininkas

2d kl. pirmininko pavaduotoja

9

Čypienė Edita

Večkienė Lina

2e

2e kl. TK pirmininkė

2e kl. pirmininkės pavaduotoja

10

Mažrimė Akvilė

Stankunavičienė Agnė

3a

3a kl. TK pirmininkė

3a kl. pirmininkės pavaduotoja

11

Stankevičienė Ieva

Dirsienė Kristina

3b

3b kl. TK pirmininkė

3b kl. pirmininkės pavaduotoja

12

Narbutaitė -Kontrimė Giedrė

Židžiūnė Aida

3c

3c kl. TK pirmininkė

3c kl. pirmininkės pavaduotoja

13

Šikšnienė Violeta

Šadlauskienė Jovita

4a

4a kl. TK pirmininkė

4a kl. pirmininkės pavaduotoja

14

Raznauskas Nerijus

Baltrimavičienė Jovita

4b

4b kl. TK pirmininkas

4b kl. pirmininko pavaduotoja

15

Chamanskis Giedrius

Fedotova Natalija

4c

4c kl. TK pirmininkas

4c kl. pirmininko pavaduotoja

16

Pajaujytė Agnė

Aurelija Dorošenko

5a

5a kl. TK pirmininkė

5a kl. pirmininkės pavaduotoja

17

Mecelienė Kristina

Chamanskis Egidijus

5b

5b kl. TK pirmininkė

5b kl. pirmininkės pavaduotojas

18

Bukienė Inga

Dubininkienė Dalia

5c

5c TK pirmininkė

5c pirmininkės pavaduotoja

19

Paplonskienė Raminta

Ivanovienė Inga

5d

5d TK pirmininkė

5d pirmininkės pavaduotoja

20

Šetkienė Virginija

Cvilikienė Danutė

6a

6a kl. TK pirmininkė, MT narė

6a kl. pirmininkės pavaduotoja

21

Banienė Neringa

Juknienė Kristina

6b

6b kl. TK pirmininkė

6b kl. pirmininkės pavaduotoja

22

Narauskienė Audronė

Imbrasienė Ingrida

6c

6c kl. TK pirmininkė

6c kl. pirmininkės pavaduotoja

23

Reicenštein Kristina

Kaminskienė  Gintarė

6d

6d kl. TK pirmininkė

6d kl. pirmininkės pavaduotoja

24

Lisauskienė Edita

Norvilienė  Gražina

6e

6e kl. TK pirmininkė

6e kl. pirmininkės pavaduotoja

25

Šiaulienė Rasa

Večkienė Lina

6f

6f kl. TK pirmininkė

6f kl. pirmininkės pavaduotoja

26

Gutauskienė Irma

Jūratė Jankevičienė

6g

6g kl. TK pirmininkė

6g kl. pirmininkės pavaduotoja

27

Fricler Tatjana

Petrauskienė Jurgita

7a

7a kl. TK pirmininkė

7a kl. pirmininkės pavaduotoja

28

Daškevičienė Birutė

Grėbliūnienė Laura

7b

7b kl. TK pirmininkė, Mokyklos tarybos narė, TK pirmininkės pavaduotoja

7b kl. pirmininkės pavaduotoja

29

Januškienė Jurgita

Kumponienė Auksė

7c

7c kl. TK pirmininkė

7c kl. pirmininkės pavaduotoja

30

Lankelienė Agnietė

Stankunavičienė   Agnė

7d

7d kl. TK pirmininkė

7d kl. pirmininkės pavaduotoja

31

Gužienė Laura

Prunckuvienė Inga

7e

7e kl. TK pirmininkė

7e kl. pirmininkės pavaduotoja

32

Jatkonienė Audra

Lisonkienė Ingrida

8a

8a kl.TK pirmininkė

8a kl. pirmininkės pavaduotoja , Tėvų aktyvo pirmininkė

33

Baltrimavičienė Jovita

Andrijauskienė Jurgita

8b

8b kl. TK pirmininkė

8b kl. pirmininkės pavaduotoja

34

Gureckas Donatas

Kulikauskienė Vika

8c

8c kl. TK pirmininkas

8c kl. pirmininko pavaduotoja

35

Mikėnienė Oksana

Mikalajūnienė Sonata

8d

8d kl. TK pirmininkė

8d kl. pirmininkės pavaduotoja

36

Kuzmickas Saulius

Pušinskienė Monika

8e

8e kl. TK pirmininkas

8e kl. pirmininko pavaduotoja

 


 Informacija atnaujinta 2020-10-14