Būrelis „Robotika ir eksperimentai vokiškai“ yra skirtas 4-5 kl. mokiniams, kuriems patinka eksperimentuoti ir kurie nori išmokti programuoti. Be to, eksperimentuodami ir programuodami vaikai pradės mokytis vokiečių kalbos.

Užsiėmimus paįvairins maži, beveik rutulio formos Ozobot robotukai. Pagrindinė Ozobot savybė – linijų sekimas. Roboto apačioje įtaisyti penki jutikliai, leidžiantys jam neišklysti iš kelio. Ir visiškai nesvarbu ar šios linijos yra jūsų planšetinio kompiuterio ekrane, ar tiesiog žymeklio brūkšniai popieriaus lape. Ir tai dar ne viskas. Ozobot robotas taip pat skiria spalvas. Jis gali įsibėgėti iki „turbo“ greičio, imti suktis vietoje arba sulėtėti. Egzistuoja gausybė neapibrėžtų kombinacijų galimybių.

Šie robotukai vaikams atvers duris į informacinių technologijų ir mokymosi pasaulį (technologijos, menas, matematika, vokiečių kalba).

Užsiėmimai vyksta ketvirtadieniais 13.10 – 13.55 val. mokykloje 72 kabinete.

Būrelio mokytoja Jurgita Kvietkuvienė