2016 metais mūsų mokykloje užgimė naujas vokalinis kvartetas "Broliai". Tai šaunieji mūsų mokyklos mokiniai - Aistis, Ugnius, Tauras ir Naglis Gudžiūnai.
Šis darnus šeiminis ansamblis garsina ne tik mūsų mokyklą, bet ir Jonavą, dalyvaudamas respublikiniuose ir net tarptautiniuose konkursuose bei festivaliuose.
Nors dar tik pirmieji ir labai nedrąsūs žingsniai didžiojoje scenoje, bet "Broliai" jau yra pelnę ir prizinių vietų. Jie ir toliau žada daug dirbti, ugdyti savo muzikinius gebėjimus, garsinti savo mokyklą.
Be dainavimo šie jaunieji vyrukai po pamokų lanko Dziudo, Shindokai-kan karate, gitaros pamokas, mokosi groti ir klavišiniais instrumentais. Aistis ir Ugnius skuba ir į dailės studiją.
Jei kam kiltų klausimas- ar šie jaunuoliai spėja paruošti pamokas? -  atsakymas būtų trumpas: Jie mokykloje Pirmūnai!!!!
Kvarteto vadovė - mokytoja Raimonda Kriūnė.