Užsiėmimuose siekiame, kad technologinis raštingumas būtų lengvai prieinamas, įtraukiantis, kiekvienam suteikiantis galimybę suprasti ir kurti technologinius sprendimus įvairiausiose srityse. Stengiamės drąsiai žengti į technologijų kūrimo pasaulį – tai yra vienas vertingiausių įgūdžių sprendžiant įvairių sričių iššūkius. Mokomės – kurdami! Moksleivis sprendžia iškilusią problemą, įgyvendina savo sukurtą projektą ar idėją bei iškart pamato rezultatą. Tai skatina domėtis, gerinti pasiekimus, bendrauti ir bendradarbiauti.

Kasdien mus supa įvairiausi elektroniniai įrenginiai, prietaisai, net ateinantys robotai, kurie apdoroja, valdo ir perduoda labai daug informacijos. Visų jų pagrindas – elektrinės grandinės. Geriausias būdas išsiaiškinti kaip veikia įvairūs elektroniniai prietaisai ir jų grandinės, nustatyti jas sudarančių elementų veikimo, tarpusavio sąveikos dėsningumus – modeliuoti grandines ir jas programuoti.. Užsiėmimuose aiškinamės kas yra srovė, įtampa, elektros grandinės; paprasti ir sudėtingesni elektronikos komponentai: šviesos diodas, varža, fotorezistorius, potenciometras, tranzistorius, servo motoriukas, maketavimo plokštė. Prie viso to jungdami įvairius Micro:bit elektronikos priedus, panaudodami pačius  Micro:bit kompiuteriukus ir programuodami kuriame veikiančius robotukus.

Robotukų išvaizda priklauso nuo mokinių kūrybos. Braižome, modeliuojame, maketuojame su trimatėmis projektavimo programomis ir po to spausdiname 3D spausdintuvu....

Visa tai atliekame bendradarbiaudami su Kompiuteriukų paramos fondu.

Mes dirbame penktadieniais 14:00 15:30 37 kabinete.

Mokytojas E. Leonavičius