Vardas, pavardė

Dėstomi dalykai

Auklėjamoji klasė

Kabinetas

Jolita Žižienė

Priešmokyklinio ugdymo, prailgintos darbo dienos gr.

PUG

13

Daiva Puišienė

Pradinės klasės

1a

24

Zita Kožemiakinienė

Pradinės klasės

1b

73

Neringa Butienė

Pradinės klasės

1c

22

Daiva Zigmantienė

Pradinės klasės

1d

21

Jūratė Smailienė

Pradinės klasės

1e

20

Asta Vaitkuvienė

Pradinės klasės

2a

51

Jadvyga Kulakauskienė

Pradinės klasės

2b

74

Leonarda Šimonienė

Pradinės klasės

2c

59

Česlova Jakutavičienė

Pradinės klasės

3a

52

Irena Šmorgūnienė

Pradinės klasės

3b

50

Odeta Balckienė

Pradinės klasės

3c

58

Vita Kontrimavičienė

Pradinės klasės

4a

76

Lidija Grižienė

Pradinės klasės

4b

75

Levutė Bradauskienė

Pradinės klasės

4c

53

Irena Beinorienė

Tikyba: 2–8 kl.

5c

72a

Jolanta Kiudulienė

Tikyba: 1, 3 kl.

 

38, 72a

Vida Lukoševičiūtė

Etika: 5–8 kl.

 

60, 63, 66

Irena Jaudzemienė

Lietuvių k.: 6b, 6d, 7b, 8a kl.

 

60, 63, 66

Daivutė Kloniūnienė

Lietuvių k.: 6a, 6e, 8b, 8c kl.

6a

36

Loreta Kazlauskienė

Lietuvių k.: 5a, 5d, 5e, 7d kl.

5d

68

Diana Kizogian

Lietuvių k.: 6c, 7a, 7c, 7e kl.

6c

63

Audra Žagunienė

Lietuvių k.: 5b, 5c, 5f, 5g kl.

Neformalus ugdymas: literatų klubas 5-6 kl.

5f

40

Rasa Ambrulevičienė

Anglų k.: 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 5g kl.

Neformalus ugdymas: anglų k. būrelis 1 kl.

 

7, 11

Vida Bersėnienė

Anglų k.: 5d, 5e, 5f, 6a, 6b, 6e, 8b kl.

8b

6

Nijolė Kasperiūnienė

Anglų k.: 7a, 7b, 7d, 7e,

8a kl.

 

15

Renata Kuklierienė

Anglų k.: 2a, 2c, 5b, 5c, 5d, 5f, 5g kl.

Neformalus ugdymas: anglų k. būrelis 1 kl.

7e

7, 15

Violeta Lubova

Anglų k.: 3a, 3b, 3c, 4b, 5c, 6a, 6c, 6d kl.

 

11

Diana Riaubienė

Anglų k.: 4a, 4c, 7a, 7b, 7c, 7d, 8a, 8c kl.

7b

10, 15

Ina Unčiurienė

Anglų k.: 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 6b, 6c kl.

6b

7

Laimutė Vidauskienė

Anglų k.: 5a, 5e, 6e, 7c, 7e, 8b, 8c kl.

8c

5

Jurgita Skamaročienė

Vokiečių k.: 6-8 kl.

Neformalus ugdymas:

skautų būrelis 4-8 kl.

 

72

Rasa Striupaitienė

Vokiečių k.: 7b, 7c, 7d kl.

 

72

Olga Mediekšė

Rusų kalba: 6c, 8b kl.

 

41, 42

Alla Pranckevičienė

Rusų kalba: 6b, 6e, 7a, 7b, 7e, 8a, 8b kl. Žmogaus sauga: 7-8 kl.

 

66, 66a

Larisa Rockina

Rusų kalba: 6a, 6d, 6e, 7c, 7d, 8c kl. Žmogaus sauga: 5 kl.

6d

42, 41

Gražina Arcerienė

Matematika: 6a, 7c, 8c kl.

Informacinės technologijos: 5, 7-8 kl.

7c

62, 37, 45

Lina Nekrošienė

Matematika: 5a, 7a, 7d, 8a, 8b kl.

5a

4

Birutė Pilipavičienė

Matematika: 5e, 6b, 6c, 6d, 6e kl.

5e

40, 42, 44

Regina Krašauskienė

Matematika: 5b, 5c, 5d, 5f, 5g kl.

5g

62, 70

Sigita Rancaitė

Matematika: 7b, 7e kl.

Informacinės technologijos: 5c, 5d, 5e, 5f, 5g, 6-8 kl.

7d

44, 46

37

Ina Jakovlevienė

Informacinės technologijos:

5a, 5b, 6 kl.

 

45

Sandra Matulionė

Gamta ir žmogus: 5e, 5f, 5g, 6a, 6b, 6e kl.

Biologija: 7 - 8 kl.

 

46

Lina Bruzgienė

Gamta ir žmogus: 5a, 5b, 5c, 5d, 6c, 6d kl.

 

44, 46

Aldona Malinauskienė

Fizika: 7–8 kl.

 

70

Julija Jasaitienė

Chemija: 8 kl.

 

44

Jūratė Stankaitienė

Istorija: 6a, 6b, 6c, 6e, 7a, 7b, 7c, 7e, 8a, 8c kl.

6e

61

Dalia Vilkelienė

Istorija: 5, 6d, 7d, 8b kl.

 

60, 61, 66

Živilė Nekrašaitė

Geografija: 6–8 kl.

6e

65

Giedrė Kanapeckaitė

Dailė: 5–8 kl.

Neformalus ugdymas:

dailės būrelis 1-8 kl.

5b

69

Raimonda Kriūnė

Muzika: 1a, 2a, 2c, 3c kl.

Neformalus ugdymas: vokalinis ansamblis, POP choras

 

57

Živilė Talalienė

Muzika: 4a, 5 - 8 kl.

Neformalus ugdymas:

vokalinis ansamblis 5-8 kl.

7a

57

Rolandas Greblikas

Technologijos: 5a, 5b, 5c, 5g, 6a, 6b, 7–8 kl.

 

14

Eugenijus Leonavičius

Technologijos: 5d, 5e, 5f, 6c, 6d, 6e kl.

Neformalus ugdymas:

„Mikrobitų pasaulis“ (robotika) 5-7 kl.

 

14, 37

Kristina Gricenko

Technologijos: 5a, 5b, 5c, 5g, 6b, 7-8 kl.

Neformalus ugdymas:

būrelis „Skanukas“ 2-4 kl.

 

8

Gražina Vitkauskienė

Technologijos: 5d, 5e, 5f, 6a, 6c, 6d, 6e kl.

 

8

Rigvita Kunevičienė

Fizinis ugdymas: 5e, 5f, 5g, 6c, 6d, 8b kl.

Neformalus ugdymas:

tinklinio 5-8 kl., aerobikos 7-8 kl. būreliai, „Smagiosios estafetės“ 2-4 kl.

8a

sporto salė

Oto Graudinis

Fizinis ugdymas: 6a, 6b, 6e, 7 kl.

Neformalus ugdymas:

krepšinio būreliai (bern.) 2-4 ir 5-8 kl.

 

sporto salė

Albinas Pavasaris

Fizinis ugdymas: 8a, 8c kl.

Neformalus ugdymas:

lengvosios atletikos 5-8 kl.; futbolo 4-7 kl. būreliai.

 

sporto salė

Edvinas Zinys

Fizinis ugdymas: 5a, 5b, 5c,

5d kl.

 

sporto salė

Laimutė Graudinienė

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja.

Karjeros ugdymo organizatorė 5-8 kl.

 

21

Julija Antanavičiūtė

Neformalus ugdymas: choreografija, šokiai.

   

Lina Antončikienė

Neformalus ugdymas: stalo teniso būrelis.

   

Vanda Bartkevičienė

Neformalus ugdymas: keramikos būrelis

 

69

Nijolė Keturkaitė

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja.

Neformalus ugdymas: žurnalistų būrelis 5-8 kl.

 

13

15

Romas Kmitas

Neformalus ugdymas: gitaros būrelis.

   

Danguolė Žeglova

Neformalus ugdymas: teatro studija „Micius“,

skautų būrelis 2-3 kl.

 

aktų salė,

38

  

Su mokyklos pedagogais susisiekti galima telefonu 8 (349) 65074 (kviesti) arba elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Informacija atnaujinta 2019-08-30