Vardas, pavardė

Dėstomi dalykai

Auklėjamoji klasė

Jolita Žižienė

Priešmokyklinio ugdymo, prailgintos darbo dienos gr.

PUG

Vita Kontrimavičienė

Pradinis ugdymas

Neformalus ugdymas:

Kompiuterinis raštingumas

1a

Lidija Grižienė

Pradinis ugdymas

1b

Levutė Bradauskienė

Pradinis ugdymas

Neformalus ugdymas:

Kompiuterinis raštingumas

1c

Daiva Puišienė

Pradinis ugdymas

Neformalus ugdymas:

Kompiuterinis raštingumas

2a

Zita Kožemiakinienė

Pradinis ugdymas

2b

Neringa Butienė

Pradinis ugdymas

Neformalus ugdymas:

Kompiuterinis raštingumas

2c

Daiva Zigmantienė

Pradinis ugdymas

2d

Jūratė Smailienė

Pradinis ugdymas

Neformalus ugdymas:

Kompiuterinis raštingumas

2e

Asta Vaitkuvienė

Pradinis ugdymas

3a

Jadvyga Kulakauskienė

Pradinis ugdymas

3b

Leonarda Šimonienė

Pradinis ugdymas

3c

Česlova Jakutavičienė

Pradinis ugdymas

4a

Irena Šmorgūnienė

Pradinis ugdymas

4b

Odeta Balckienė

Pradinis ugdymas

4c

Irena Beinorienė

Tikyba: 1 kl., 3 kl., 4a, 4c, 5-6 kl., 7a, 7c, 7d, 7e, 8 kl.

6c

Jolanta Kiudulienė

Tikyba: 2 kl., 4b, 7b kl.

 

Vida Lukoševičiūtė

Etika: 5–8 kl.

 

Irena Jaudzemienė

Lietuvių k. ir literatūra: 7b, 7d, 8b kl.

 

Daivutė Kloniūnienė

Lietuvių k. ir literatūra: 5a, 5d, 7a, 7e kl.

7a

Loreta Kazlauskienė

Lietuvių k. ir literatūra: 6a, 6d, 6e, 8d kl.

6d

Audronė Tuminauskienė

Lietuvių k. ir literatūra: 5b, 5c kl.

 

Diana Kizogian

Lietuvių k. ir literatūra: 7c, 8a, 8c, 8e kl.

7c

Audra Žagunienė

Lietuvių k. ir literatūra: 6b, 6c, 6f, 6g kl.

Neformalusis ugdymas:

Literatų klubas 6 kl.

6f

Vida Bersėnienė

Anglų k.: 5c, 5d, 6d, 6e, 6f, 7a, 7b, 7e kl.

5d

Nijolė Kasperiūnienė

Anglų k.: 5b, 8a, 8b, 8d, 8e kl.

 

Renata Kuklerienė

Anglų k.:2b, 3a, 3c, 6b, 6c, 6d, 6f,  7d kl.

8e

Jurgita Kvietkuvienė

Anglų k.: 4 kl., 6c, 7a, 7c, 7d kl.

Vokiečių k.: 6c, 6e kl.

Neformalus ugdymas: anglų k. būrelis 1 kl.

 

Diana Riaubienė

Anglų k.: 2d, 2e, 3b, 5a, 8a, 8b, 8c, 8d kl.

8b

Rasa Ambrulevičienė

Anglų k.: 2a, 2c, 3-4 kl., 5b, 6g kl.

Neformalus ugdymas: anglų k. būrelis 1 kl.

5b

Ina Unčiūrienė

Anglų k.: 2a, 2b, 2c, 6a, 6b, 7b, 7c kl.

7b

Laimutė Vidauskienė

Anglų k.: 5a, 5c, 5d, 6a, 6e, 7e, 8c, 8e kl.

5c

Jurgita Skamaročienė

Vokiečių k.: 6a, 6b, 6d, 7a, 7b, 7c, 7d, 8a, 8e kl.

Neformalus ugdymas: skautų būrelis 5-8 kl.

 

Rasa Striupaitienė

Vokiečių k.: 6f, 8b, 8c, 8d kl.

 

Olga Mediekšė

Rusų k.: 6c, 6e, 7c kl.

 

Alla Pranckevičienė

Rusų k.: 6a, 6b, 7b, 7e, 8a, 8b, 8e kl.
Žmogaus sauga: 7-8 kl.

 

Larisa Rockina

Rusų k.: 6d, 6f, 6g, 7a, 7d, 7e, 8c, 8d kl.
Žmogaus sauga: 5 kl.

7d

Gražina Arcerienė

Matematika: 7a, 7e, 8c kl.

Informacinės technologijos: 5a, 5b, 6c, 6d, 6e, 6f, 6g, 7d, 7e, 8 kl.

8c

Lina Nekrošienė

Matematika: 5a, 5b, 5d, 6a, 8a, 8d kl.

6a

Birutė Pilipavičienė

Matematika: 5c, 6e, 7b, 7c, 7d kl.

6e

Regina Krašauskienė

Matematika: 6b, 6c, 6d, 6f, 6g kl.

6g

Sigita Rancaitė

Matematika: 8b, 8e kl.

Informacinės technologijos: 5c, 5d, 6-8 kl.

8d

Ina Jakovlevienė

Informacinės technologijos: 5 kl., 6a, 6b, 7a, 7b, 7c kl.

 

Sandra Matulionė

Gamta ir žmogus: 6e kl.

Biologija: 7 - 8 kl.

Chemija: 8 kl.

 

Inga Andruškaitė

Gamta ir žmogus: 5d, 6a, 6b, 6c, 6d, 6f, 6g kl.

 

Aldona Malinauskienė

Fizika: 8 kl.

 

Rūta Strumilienė

Fizika: 7 kl.

 

Jūratė Stankaitienė

Istorija: 5b, 5c, 5d, 7a, 7b, 7c, 7e, 8a, 8b, 8c, 8e kl.

7e

Dalia Vilkelienė

Istorija: 5a, 6 kl., 7d, 8d kl.

 

Živilė Nekrašaitė

Geografija: 7–8 kl.

 

Laurynas Gailius

Geografija: 6 kl.

Gamta ir žmogus: 5a, 5b, 5c kl.

6b

Giedrė Kanapeckaitė

Dailė: 5–8 kl.

Neformalus ugdymas: dailės būrelis 1-8 kl.

 

Raimonda Kriūnė

Muzika: 1a, 2a, 3a, 3c, 4c kl.

Neformalus ugdymas: vokalinis ansamblis, POP choras

 

Živilė Talalienė

Muzika: 5 - 8 kl.

Neformalus ugdymas:

vokalinis ansamblis 5-8 kl.,

„Virtuali virtuvė“ 6-8 kl.

8a

Rolandas Greblikas

Technologijos: 5 kl., 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 8 kl.

 

Eugenijus Leonavičius

Technologijos: 6d, 6e, 6f, 7c, 7d, 7e kl.

Neformalus ugdymas:

„Mikrobitų pasaulis“ 5-7 kl.

 

Kristina Gricenko

Technologijos: 5 kl., 6a, 6b, 6c, 6g, 7b, 8 kl.

 

Gražina Vitkauskienė

Technologijos: 6d, 6e, 6f, 7a, 7c, 7d, 7e kl.

 

Rigvita Kunevičienė

Kūno kultūra: 5a, 5b, 6e, 6f, 7c, 7d  kl.

Neformalus ugdymas:

tinklinio 5-8 kl., „Judrieji žaidimai“ 5 kl.

5a

Oto Graudinis

Kūno kultūra: 6g, 7a, 7b, 7e, 8 kl.

Neformalus ugdymas:

krepšinio būreliai (bern.) 2-4 ir 5-8 kl.

 

Albinas Pavasaris

Neformalus ugdymas:

lengvosios atletikos 5-8 kl., futbolo 5-8 kl. būreliai.

 

Edvinas Zinys

Kūno kultūra: 6a, 6b, 6c, 6d kl.

 

Lina Antončikienė

Kūno kultūra: 5c, 5d kl.

 

Laimutė Graudinienė

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja.

Karjeros ugdymo organizatorė 5-8 kl.

 

Edita Pilvinienė

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja;

Neformalus ugdymas: skautų būrelis 2 kl.

 

Odeta Fedotovaitė

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja

 

Julija Antanavičiūtė

Neformalus ugdymas:

choreografija, šokiai.

 

Danguolė Žeglova

Neformalus ugdymas: skautų būrelis 3-4 kl.

 

Vanda Bartkevičienė

Neformalus ugdymas: keramikos būrelis 1-8 kl.

 

 

Su mokyklos pedagogais susisiekti galima telefonu 8 (349) 65074 (kviesti) arba elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


Informacija atnaujinta 2020-10-26