Eil. Nr. Mokytojo pavardė, vardas Dėstomas dalykas
1 Ambrulevičienė Rasa Anglų kalba
2 Andruškaitė Inga Biologija, chemija
3 Antanavičiūtė Julija Pradinis ugdymas
4 Antončikienė Lina Neformalus švietimas
5 Arcerienė Gražina Matematika, informacinės technologijos
6 Bagdonavičienė Jūratė  Tikyba
7 Balckienė Odeta Pradinis ugdymas
8 Bartkevičienė Vanda Technologijos
9 Bartkevičienė Vanda Technologijos
10 Beinorienė Irena Tikyba
11 Bersėnienė Vida Anglų kalba
12 Bradauskienė Levutė Pradinis ugdymas
13 Butienė Neringa Pradinis ugdymas
14 Gailius Laurynas Geografija, gamta ir žmogus
15 Graudinienė Laimutė Karjeros ugdymas
16 Graudinis Oto Fizinis ugdymas
17 Gricenko Kristina Technologijos
18 Grižienė Grižienė Pradinis ugdymas
19 Jakovlevienė Ina Informacinės techn
20 Jakutavičienė Česlova Pradinis ugdymas
21 Januškevičienė Irūna Istorija
22 Kanapeckaitė Giedrė Dailė
23 Kazlauskienė Loreta Lietuvių k. ir literatūra
24 Kizogian Diana Lietuvių k. ir literatūra
25 Kloniūnienė Daivutė Lietuvių k. ir literatūra
26 Kontrimavičienė Vita Pradinis ugdymas
27 Kožemiakinienė Zita Pradinis ugdymas
28 Krašauskienė Regina Matematika
29 Kuklierienė Renata Anglų kalba
30 Kulakauskienė Jadvyga Pradinis ugdymas
31 Kunevičienė Rigvita Fizinis ugdymas
32 Kvietkuvienė Jurgita Anglų kalba
33 Leonavičius Eugenijus Technologijos
34 Mediekšė Olga Rusų kalba
35 Nekrašaitė Živilė Geografija
36 Nekrošienė Lina Matematika
37 Orechovienė Aušra Fizika
38 Paknienė Edita Biologija
39 Pavasaris Albinas Neformalus švietimas
40 Pilipavičienė Birutė Matematika
41 Pilvinienė Edita Etika
42 Postaukienė Leonora Lietuvių k. ir literatūra
43 Pranckevičienė Alla Rusų kalba, žmogaus sauga
44 Puišienė Daiva Pradinis ugdymas
45 Rancaitė Sigita Matematika, informacinės technologijos
46 Riaubienė Diana Anglų kalba
47 Rockina Larisa Rusų kalba, žmogaus sauga
48 Sipavičienė Ina Pradinis ugdymas
49 Skamaročienė Jurgita Vokiečių kalba
50 Smailienė Jūratė Pradinis ugdymas
51 Stankaitienė Jūratė Istorija
52 Striupaitienė Rasa Vokiečių kalba
53 Strumilienė Rūta Fizika
54 Šimonienė Leonarda Pradinis ugdymas
55 Šimulienė Valentina Rusų kalba
56 Šimulis Marius Fizinis ugdymas
57 Šmorgūnienė Irena Pradinis ugdymas
58 Talalienė Živilė Muzika
59 Tuminauskienė Audronė Lietuvių k. ir literatūra
60 Unčiurienė Ina Anglų kalba
61 Vaitkuvienė Asta Pradinis ugdymas
62 Vidauskienė Laimutė Anglų kalba
63 Vitkauskienė Gražina Technologijos
64 Zigmantienė Daiva Pradinis ugdymas
65 Zinys Edvinas Fizinis ugdymas
66 Žeglova Danguolė Neformalus švietimas

 

Su mokyklos pedagogais susisiekti galima telefonu 8 (349) 65074 (kviesti) arba elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pedagogų pareigybių aprašymai

 


Informacija atnaujinta 2021-10-13