Spalio 22 d.  PUG vaikučiai su tėveliais rinkosi į mūsų klasės bendruomenės renginį „Sveikas, Rudenėli“. Vaikai deklamavo, dainavo, šoko ratelius. Visus lydėjo džiugi, pakili nuotaika.

Informaciją pateikė PUG mokytoja J. Žižienė

Spalio 21 d. PUG vaikai lankėsi Rimkų bibliotekoje. Čia jie susipažino su atnaujinta biblioteka, jos darbu. Bibliotekininkė Aida papasakojo apie gyvūnus, esančius pas juos. Vaikai spėliojo kokiam gyvūnui priklauso pėdsakai, pagal užuominas įvardino knygų pavadinimus. Atliko kūrybinį darbelį. Vaikams ši veikla labai patiko. Su nekantrumu lauksime kitų susitikimų.

Informaciją ir nuotraukas pateikė PUG mokytoja J. Žižienė

Spalio 17 dieną Justino Vareikio progimnazijos skautai išsiruošė pėsčiomis į Lokėnėlių piliakalnį. Šis žygis buvo skirtas atšvaitų dienai paminėti. Mokiniai keliaudami pakartojo atšvaitų nešiojimo taisykles, jų svarbą tamsiuoju paros metu, prisiminė saugaus eismo taisykles kelyje.

Atvykę į vietą, skautai įrengtose saugaus eismo, medicinos, laužų, šaudymo iš lanko, žaidimų stotelėse mokėsi, sėmėsi patirties, turėjo atlikti įvairias užduotis, žaidė, dainavo. Nepastebimai prabėgo laikas rudenėjančioje gamtoje.

Skautai smagiai ir turiningai praleido laiką prie Lokenėlių piliakalnio.

Informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja Jadvyga Kulakauskienė

Spalio 16 dieną 7e ir 7c klasės mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto planetariume – specializuotame astronomijos mokslų informavimo centre, kur dalyvavo edukacijoje „Žvaigždėta naktis“.

Mokomosios paskaitos metu lektorius, naudodamas projekcinę aparatūrą, pasakojo mokiniams apie žvaigždes, Visatoje vykstančius procesus, supažindino su naujausiais tyrimais.

Po edukacinės paskaitos mokiniai lankėsi Katedros aikštėje, kur stebėjo policijos inicijuotą akciją „Prekyba žmonėmis. Nebūk abejingas“ bei pasivaikščiojo po rudenėjantį Bernardinų sodą.

Informaciją ir nuotraukas pateikė mokytojos J. Stankaitienė ir D. Kizogian

Š. m. spalio 16 dieną 8 klasės mokiniai susitiko su Jonavos Senamiesčio gimnazijos mentoriais. Jolanta Macaitienė, mentorių vadovė, pristatė ilgalaikę pasaulio pozityvios lyderystės programą jaunimui. Mentoriai - Gabija, Liepa, Adomas ir Gerda pasidalino savanorystės patirtimi, papasakojo apie netikėtus sunkumus, išbandymus ir kaip sėkmingai juos įveikė, taip pat pakalbėjo apie savo laimėjimus. Šis susitikimas yra respublikinio projekto „Lyderių laikas 3“ dalis.

Organizatoriai tikisi, kad šis susitikimas paskatins aštuntokus aktyviau dalyvauti savanorystės veiklose.

Informaciją pateikė mokytojos Irena Beinorienė ir Živilė Talalienė